Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់
