Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Language
nn: Språk

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Spanish
nn: Spansk

en: German
nn: Tysk

en: Credit card
nn: Kredittkort
