Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: German
sq: Gjermanisht
