Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Language
sv: Språk

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: German
sv: Tyska

en: Payment method title
sv: Titel på betalningsmetod

en: Merchant ID
sv: Säljarens ID

en: Credit card
sv: Kontokort
