Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: German
cs: Německy

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby

en: Merchant ID
cs: ID obchodníka

en: Credit card
cs: Platební karta
