Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Language
uk: Мова

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: German
uk: Німецька

en: Payment method title
uk: Назва методу оплати

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор

en: Credit card
uk: Кредитна картка

en: Bank
uk: Банк
