Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: German
gl: Alemán

en: Payment method title
gl: Título do método de pago

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito
