Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Language
he: שפה

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: German
he: גרמנית

en: Credit card
he: כרטיס אשראי
