Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Language
ka: ენა

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Spanish
ka: ესპანური

en: German
ka: გერმანული
