Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: German
kk: Неміс
