Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Language
ku: زمان

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: German
ku: ئەلمانی
