Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: German
lv: Vācu

en: Payment method title
lv: Maksājuma veida nosaukums

en: Credit card
lv: Maksājumu karte
