Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Italian
my: အီတလီ

en: Spanish
my: စပိန်

en: German
my: ဂျာမာန်
