Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Language
pl: Język

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Italian
pl: Włoski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: German
pl: Niemiecki

en: Payment method title
pl: Tytuł metody płatności

en: Merchant ID
pl: ID sprzedawcy

en: Credit card
pl: Karta kredytowa
