Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Language
ur: زبان

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: German
ur: جرمن
