Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: German
am: ጀርመንኛ
