Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Italian
dz: ཨི་ཊ་ལི་ཡཱན།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: German
dz: ཇར་མཱན།
