Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Language
es: Idioma

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Italian
es: Italiano

en: Spanish
es: Español

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: German
es: Alemán

en: Payment method title
es: Título del método de pago

en: Merchant ID
es: ID de vendedor

en: Credit card
es: Tarjeta de crédito
