Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Language
fa: زبان

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: German
fa: آلمانی

en: Payment method title
fa: عنوان روش پرداخت

en: Credit card
fa: کارت اعتباری
