Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Italian
fi: italia

en: Spanish
fi: espanja

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: German
fi: saksa

en: Payment method title
fi: Maksutavan otsikko

en: Merchant ID
fi: Kauppias ID-tunnus

en: Credit card
fi: Luottokortti

en: Payment plan
fi: Maksusuunnitelma
