Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Language
ja: 言語

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Italian
ja: イタリア語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: German
ja: ドイツ語

en: Payment method title
ja: 支払い方法のタイトル

en: Merchant ID
ja: マーチャントID

en: Credit card
ja: クレジットカード
