Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Italian
ml: ഇറ്റാലിയന്‍

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍
