Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: German
ne: जर्मन
