Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: German
oc: Alemand
