Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Language
tr: Dil

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: German
tr: Almanca

en: Payment method title
tr: Ödeme tipi başlığı

en: Credit card
tr: Kredi Kartı
