Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: German
ar: ألمانية

en: Payment method title
ar: عنوان طريقة الدفع
