Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Language
da: Sprog

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Italian
da: Italiensk

en: Spanish
da: Spansk

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: German
da: Tysk

en: Payment method title
da: Titel på betalingsmetode

en: Credit card
da: Kreditkort
