Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Language
et: Keel

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: German
et: Saksa keel

en: Payment method title
et: Makseviisi nimi

en: Credit card
et: Krediitkaart
