Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: English
lt: Anglų

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Payment method title
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė
