Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی
