Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Language
ru: Язык

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Italian
ru: Итальянский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: German
ru: Немецкий

en: Payment method title
ru: Наименование метода оплаты

en: Merchant ID
ru: Мерчант ID

en: Credit card
ru: Кредитная карта

en: Bank
ru: Банк
