Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: German
sk: Nemčina

en: Payment method title
sk: Nadpis spôsobu platby

en: Merchant ID
sk: ID obchodníka

en: Credit card
sk: Kreditná karta
