Ubercart CCK Attribute (6.x-1.2-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Options
af: Opsies

en: Configuration saved.
af: Konfigurasie is gestoor.

en: <All>
af: <Alles>
