Ubercart CCK Attribute (6.x-1.2-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Save
ar: احفظ

en: Default
ar: مبدئي

en: Options
ar: الخيارات

en: Configuration saved.
ar: حُفظت الإعدادات.
