Ubercart CCK Attribute (6.x-1.2-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Options
bs: Opcije

en: <All>
bs: <Sve>

en: Display fields
bs: Prikaz polja

en: Selection type
bs: Tip izbornika
