Ubercart CCK Attribute (6.x-1.2-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Options
cs: Možnosti

en: Configuration saved.
cs: Nastavení uloženo.

en: Textfield
cs: Textové pole

en: <All>
cs: <Vše>

en: Display fields
cs: Zobrazení polí

en: Ubercart - core (optional)
cs: Ubercart - jádro (volitelné)

en: Selection type
cs: Způsob výběru
