Ubercart CCK Attribute (6.x-1.2-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Configuration saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: <All>
hu: < Mind >

en: Display fields
hu: Mezők megjelenítése

en: Ubercart - core (optional)
hu: Ubercart - mag (kiegészítések)

en: Selection type
hu: Kiválasztás típusa
