Ubercart CCK Attribute (6.x-1.2-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Content types
jv: Tipe konten

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Options
jv: opsi

en: Configuration saved.
jv: Konfigurasi wis disimpen.
