Ubercart CCK Attribute (6.x-1.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Options
ast: Opciones

en: Configuration saved.
ast: Guardóse la configuración.
