Ubercart CCK Attribute (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Options
bg: Параметри

en: Configuration saved.
bg: Настройките са запазени.

en: <All>
bg: Всички
