Ubercart CCK Attribute (6.x-1.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Options
eu: Aukerak

en: Configuration saved.
eu: Konfigurazioa gorde da.

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: <All>
eu: <Guztia>

en: Display fields
eu: Erakutsi eremuak
