Ubercart CCK Attribute (6.x-1.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Options
hr: Opcije

en: Configuration saved.
hr: Postavke spremljene.

en: <All>
hr: - Sve -

en: Display fields
hr: Prikaži polja
