Ubercart CCK Attribute (6.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Configuration saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдсан
