Ubercart CCK Attribute (6.x-1.3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Options
ca: Opcions

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: Textfield
ca: Camp de text

en: <All>
ca: <Tot>

en: Display fields
ca: Mostra els camps

en: Ubercart - core (optional)
ca: Ubercart - nucli (opcional)

en: Selection type
ca: Tipus de selecció
