Ubercart CCK Attribute (6.x-1.3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Options
da: Valg

en: Configuration saved.
da: Konfiguration gemt.

en: Textfield
da: Tekstfelt

en: <All>
da: <Alle>

en: Display fields
da: Vis felter

en: Selection type
da: Udvalgstype
