Ubercart CCK Attribute (6.x-1.3) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Save
de: Speichern

en: Default
de: Standard

en: Options
de: Optionen

en: Configuration saved.
de: Die Konfiguration wurde gespeichert.

en: Textfield
de: Textfeld

en: <All>
de: - Alle -

en: Display fields
de: Felder anzeigen

en: Ubercart - core (optional)
de: Ubercart - Kern (optional)

en: Selection type
de: Auswahltyp
