Ubercart CCK Attribute (6.x-1.3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Options
et: Valikud

en: Configuration saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: <All>
et: &lt;kõik&gt;

en: Display fields
et: Väljade kuvamine

en: Ubercart - core (optional)
et: Ubercart - tuum (valikuline)

en: Selection type
et: Valiku liik

en: Order product
et: Telli toode
