Ubercart CCK Attribute (6.x-1.3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Configuration saved.
fa: پیکربندی ذخیره شد.

en: Textfield
fa: فیلد متنی

en: <All>
fa: <همه>

en: Display fields
fa: نمایش فیلدها

en: Ubercart - core (optional)
fa: آبرکارت - هسته (اختیاری)

en: Selection type
fa: نوع انتخاب

en: Order product
fa: سفارش محصول
