Ubercart CCK Attribute (6.x-1.3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Configuration saved.
fr: Configuration enregistrée.

en: Textfield
fr: Champ texte

en: <All>
fr: --Tout--

en: Display fields
fr: Afficher les champs

en: Ubercart - core (optional)
fr: Ubercart - cœur (facultatif)

en: Selection type
fr: Type de sélection

en: !group: !field
fr: !group : !field

en: Order product
fr: Produit de la commande
