Ubercart CCK Attribute (6.x-1.3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Options
lt: Nustatymai

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: <All>
lt: -Visi-

en: Display fields
lt: Rodyti laukelius

en: Ubercart - core (optional)
lt: Ubercart - šerdis  (pasirinkina)
